Clearance

Przyjdź tutaj, jeśli chcesz sprawdzić naszą cotygodniową ofertę wyprzedaży. Każdego tygodnia oferujemy szalone zniżki na niektóre wybrane laptopy. Sprawdź naszą stronę i zobacz, czy to, czego potrzebujesz, jest na przecenie. Możesz też po prostu zapisać się do naszego biuletynu i otrzymywać wszystkie nowości bezpośrednio na swój adres e-mail. Bądź na bieżąco i płać mniej.

Zniżki rodzinne

Twój mąż musi pracować w domu. Twój syn ma zajęcia online, a Ty chcesz cieszyć się swoją ulubioną grą. Mamy na to rozwiązanie. Kupując 2 lub więcej laptopów otrzymasz 10% zniżki. Lale Laptopy śledzą Twoje potrzeby i dostosowują się do nich.

Zniżki dla studentów

Tutaj w Lale Laptopy wiemy, jak drogie jest bycie studentem w XXI wieku. Wiemy również, że nie da się być studentem bez doskonałego laptopa. Dlatego zapewniamy każdemu studentowi doskonały 20% rabat na dowolny laptop z naszej oferty studenckiej. Dodatkowy rabat otrzymasz, jeśli jesteś dobrym uczniem. Laptopy Lale oferują dodatkowe 10% zniżki, jeśli masz średnią ocen większą niż 9. Jest to nasz sposób na pokazanie, że nauka zawsze się opłaca.

Oferta inteligentnego monitoringu domu

Lodówka, która mówi? Rolety, które otwierają się i zamykają w zależności od nasłonecznienia. Urządzenia domowe, które rozumieją Twoje polecenia głosowe. Dom, który pachnie jak dom, nawet gdy Cię w nim nie ma. Posiadanie inteligentnego domu jest fajne. Czujesz, że przyszłość już nadeszła. Jednak, jak bardzo jest to bezpieczne? Czy komfort jest tego wart? Zdecydowanie warto, jeśli posiadasz nasze systemy monitorowania bezpieczeństwa. Oferujemy kompletny system bezpieczeństwa i ochrony, który zadba o wszystkie Twoje programy. Otrzymasz dodatkowe 10% zniżki na ofertę, jeśli kupisz jeden z naszych laptopów. Skontaktuj się z nami i pozwól, aby motto: Kupować więcej, wydawać mniej stało się również Twoim mottem.

Przewodnik zrównoważonego rozwoju firmy Bayer

Czy zdajesz sobie sprawę z problemów środowiskowych, z którymi się borykamy? Czy przeszkadza Ci niesprawiedliwość społeczna? Jeśli chcesz być bardziej zrównoważony, sprawdź nasz przewodnik dotyczący zrównoważonych zakupów i recyklingu. Zapewnienie lepszej planety dla naszych dzieci jest naszym obowiązkiem.